Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Přehled a popis funkcí pro soukromníky

Moje nabídky

Moje nabídky hlídání dětí

Tato funkce umožňuje uložit do systému nabídky na hlídání dětí a spravovat již uložené nabídky včetně možnosti jejich zvýraznění. Vaši nabídku vidí ve výsledcích vyhledávání rodiče, kteří se Vám mohou ozvat přes kontaktní formulář v systému nebo přímo na kontaktní údaje uložené v profilu.

Najít poptávku

Najít poptávku hlídání dětí

Tato funkce umožňuje vyhledat poptávku hlídání dětí podle Vašich požadavků, a to těmito způsoby:

Pokud nebude nalezena žádná vyhovující poptávka, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané poptávky na server jako nabídku.

Hodnocení hlídání

Hodnocení mého hlídání

Tato funkce umožňuje přečíst si hodnocení Vašeho hlídání (zaregistrovanými) rodiči, kteří jej využili. Hodnocení je jak číselné, tak slovní. Z číselného hodnocení je pak vypočítán průměr, který se zobrazuje u nabídek příslušného hlídače. U hodnocení je uveden autor (rodič), máte možnost se k hodnocení vyjádřit.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek, možnost reagovat na hodnocení Vašeho hlídání). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.

Světluška - staňte se naším sponzorem!

NEJNOVĚJŠÍ POPTÁVKY HLÍDÁNÍ
okres Beroun
Doprovod na kroužek
Poptávka hlídání dětí od rodiče Martina K.. Hlídač má být ve věku od 20 do 60 let, nesmí být kuřák, má hovořit česky, má mít nejméně středoškolské vzdělání. Bude hlídat 1 chlapečka ve věku 4 let. Hlídání má probíhat od 14.09.2017 do 30.06.2018 u hlídače nebo venku; v okrese Beroun. Hlídač má zajistit doprovod do školy/kroužku.
13.09.2017 Bližší informace a kontakt...
okres Strakonice
Hlídačka - dlouhodobě - Vodňany
Poptávka hlídání dětí od rodiče Jiří. Hlídat má soukromník. Hlídač má být žena, ve věku od 18 do 99 let, může být kuřák, má hovořit česky, má mít nejméně základní vzdělání. Bude hlídat 2 děti ve věku od 6 do 9 let. Hlídání má probíhat doma u dítěte nebo venku; v okrese Strakonice. Hlídač má zajistit příprava jídla, učení a domácí úkoly, výlety a dohled při plavání a další aktivity (viz detail).
24.06.2017 Bližší informace a kontakt...
02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!