Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Přehled a popis funkcí pro rodiče

Najít nabídku

Najít nabídku hlídání dětí

Tato funkce umožňuje vyhledat hlídání dětí podle Vašich požadavků, a to těmito způsoby:

Pokud nebude nalezena žádná vyhovující nabídka, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané nabídky na server jako poptávku.

Moje poptávky

Moje poptávky hlídání dětí

Tato funkce umožňuje uložit do systému poptávku hlídání dětí a spravovat již uložené poptávky. Vaši poptávku vidí ve výsledcích vyhledávání soukromníci, agentury a školky, které se Vám mohou ozvat přes kontaktní formulář v systému nebo přímo na kontaktní údaje uložené v profilu.

Hodnotit hlídání

Hodnotit hlídání dětí

Tato funkce umožňuje hodnotit soukromníky, agentury a školky, a to jak číselně, tak slovně. Z číselného hodnocení je pak vypočítán průměr, který se zobrazuje u nabídek příslušného hlídače. U hodnocení je uveden autor (rodič), hodnocený má možnost se k hodnocení vyjádřit.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání poptávek, hodnocení hlídačů). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.

Světluška - staňte se naším sponzorem!

RYCHLE NAJÍT NABÍDKU HLÍDÁNÍ
01.02.2010
Bližší specifikace oblasti hlídání
Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.
09.10.2009
Hledání dle okresů a krajů
Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!