Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

O nás

Server Hlídárna.cz nabízí zprostředkování nabídek a poptávek hlídání dětí, a to na profesionální úrovni: díky specializovaným funkcím zde naleznou rodiče pro svoje děti hlídání šité na míru. Soukromníci, agentury a školky nabízející hlídání dětí u nás mohou zveřejnit svoje nabídky hlídání včetně jejich podrobného popisu a kontaktních údajů. S jedinečnými funkcemi našeho serveru se můžete seznámit níže.

Hlídárna nabízí následující jedinečné funkce:

Podrobné vyhledávání hlídání dětí podle konkrétních parametrů

Na rozdíl od běžných inzertních serverů, kde je inzeráty možné třídit maximálně podle krajů, je na našem serveru možné zadávat konkrétní parametry hlídání dětí, a to jak v nabídkách, tak v poptávkách, příp. při jejich prohledávání. Můžete si tedy nechat nalézt nabídky nebo poptávky hlídání např. podle pohlaví, věku nebo vzdělání hlídače, věku dětí, okresu působnosti, požadovaných činností a v neposlední řadě podle ceny. Postrádáte-li nějaký parametr při vyhledávání, dejte nám vědět!

Chytré vyhledávání hlídání dětí

Vyhledávání v nabídkách a poptávkách probíhá sice přísně podle zadaných kritérií, navíc jsou ale zobrazeny nabídky a poptávky, které se svými parametry zadaným kritériím velmi blíží. Proto je u každé nalezené nabídky a poptávky uvedeno, na kolik procent splňuje Vaše požadavky. Nabídky a poptávky s údajem 100 % je splňují beze zbytku, ostatní s nižším počtem procent se jim velmi přibližují. Neujde Vám tak nabídka / poptávka, která se například v jedné drobnosti odlišuje od Vašeho zadání, jinak je ale pro Vás ideální. To se hodí především v situaci, kdy žádná nabídka / poptávka přesně neodpovídá Vašemu zadání. Kritéria, ve kterých se nalezené nabídky a poptávky liší od Vašeho zadání, jsou ve výsledcích vyhledávání vyznačena.

Možnost anonymního zveřejnění poptávky hlídání dětí

Rodiče mohou svoji poptávku zveřejnit bez konkrétních kontaktních údajů. Hlídači Vás pak budou moci kontaktovat pomocí formuláře, jehož obsah Vám bude doručen e-mailem na Vaši adresu, hlídač Vaši e-mailovou adresu ovšem neuvidí. Bude pak pouze na Vás, zda na nabídku budete reagovat nebo nikoli.

Automatická notifikace e-mailem pro hlídače

Pokud se v systému objeví nová nabídka / poptávka, která odpovídá Vámi uložené poptávce / nabídce, budete o tom informování e-mailem. Notifikaci lze aktivovat pro zvýrazněné nabídky.

Vlastní doména 3. úrovně pro zveřejněné nabídky

Zveřejněné nabídky je možné zpřístupnit na adrese domena.hlidarna.cz (kde text místo slova domena je libovolně volitelný).

Hodnocení hlídačů rodiči

Rodiče mohou hlídače (soukromníky, agentury a školky) hodnotit, a to jak číselně (známkami 1-5), tak i slovně. Při vyhledávání nabídek hlídání se pak u každé nabídky zobrazuje průměrné hodnocení všech rodičů. Hodnocené subjekty mohou na hodnocení reagovat, reakce je u hodnocení uvedena.

Novinky a tipy

Nově přidané funkce a tipy pro lepší využívání služeb serveru naleznete na stránce Novinky a tipy.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

DOPORUČENÉ NABÍDKY HLÍDÁNÍ
Chcete mít Vaši nabídku v tomto boxu?
Chcete Vaši nabídku zobrazovat ve výsledcích vyhledávání před nabídkami ostatních?

Zvýrazněte si Vaši nabídku!

02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

RYCHLE NAJÍT HLÍDÁNÍ

SLUŽBY

UŽIVATEL

INFORMACE


Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!