Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Nabídky hlídání dětí v okrese Brno-město

Vyhledávací kritéria:

Hlídání má probíhat v okrese Brno-město.

1 - 1 z 1

Nalezené nabídky hlídání dětí

Nebyly nalezeny žádné nabídky, které by ve všech kritériích odpovídaly Vašemu zadání. Níže jsou zobrazeny nabídky, které se Vašemu zadání nejvíce přibližují. Kritéria, ve kterých se nalezené nabídky od Vašeho zadání odlišují, jsou v popisu vyznačena  barvou podkladu .

Můžete upravit vyhledávací kritéria nebo uložit Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.

50 %

Hledám studentku na hlídání dětí

D. Havlíček (rodič)

Nabídka hlídání dětí od D. Havlíček. Hlídač může být kuřák, hovoří česky. Může hlídat děti ve věku 2 let. Hlídání může probíhat doma u dítěte;  v okrese Blansko .

Zobrazit detaily včetně podrobného popisu poptávky, aktivit pro děti a kontaktů na rodiče.

Zatím bez
hodnocení rodičů

Cena za jednorázové hlídání:  150 Kč / hod.
Cena za dlouhodobé hlídání:  150 Kč / hod.

Nevyhovuje žádná nalezená nabídka Vašim představám? Pokud můžete, upravte vyhledávací kritéria nebo uložte Vámi zadaná kritéria v systému jako poptávku, která bude zobrazována soukromníkům, agenturám a školkám, nabízejícím hlídání dětí.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

RYCHLE NAJÍT NABÍDKU HLÍDÁNÍ
01.02.2010
Bližší specifikace oblasti hlídání
Nově mohou hlídači kromě okresu uvést v nabídce i bližší specifikaci oblasti, ve které nabízejí hlídání. Zadat je možné např. název města nebo obce, či konkrétní části.
09.10.2009
Hledání dle okresů a krajů
Nyní můžete hledat nabídky hlídání dětí i přímo podle okresů nebo krajů. Nabízíte hlídání? Předhoňte konkurenci a umístěte nabídku na stránku vašeho okresu jako první! Nevíte jak? Napovíme Vám!
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!