Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Volba typu uživatele

Jste-li subjekt nabízející hlídání dětí, zvolte prosím konkrétní typ subjektu:

Nabízím hlídání dětí jako:

Soukromník

Soukromník

Sekce určená pro jednotlivce (paní na hlídání, pečovatelky, chůvy), kteří nabízejí hlídání dětí v dny a hodiny zvolené rodičem. Můžete uložit nabídku hlídání dětí, vyhledávat v poptávkách hlídání dětí a reagovat na hodnocení Vašeho hlídání uložená rodiči. Blíže viz přehled a popis funkcí pro soukromníky.

Agentura

Agentura

Sekce určená pro firmy, které zprostředkovávají hlídání dětí v dny a hodiny zvolené rodičem. Můžete ukládat nabídky hlídání dětí, vyhledávat v poptávkách hlídání dětí a reagovat na hodnocení vašeho hlídání uložená rodiči. Blíže viz přehled a popis funkcí pro agentury.

Školka

Školka

Sekce určená pro školky, které nabízejí celodenní (pobytové) hlídání dětí. Můžete ukládat nabídky hlídání dětí, vyhledávat v poptávkách hlídání dětí a reagovat na hodnocení vašeho hlídání uložená rodiči. Blíže viz přehled a popis funkcí pro školky.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek / poptávek, hodnocení hlídačů / reakce na hodnocení). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.

Světluška - staňte se naším sponzorem!

DOPORUČENÉ NABÍDKY HLÍDÁNÍ
Chcete mít Vaši nabídku v tomto boxu?
Chcete Vaši nabídku zobrazovat ve výsledcích vyhledávání před nabídkami ostatních?

Zvýrazněte si Vaši nabídku!

02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!