Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Hlídání dětí jako fajn brigáda

Hledáte dobře placenou brigádu? Zkuste hlídání dětí!

Hlídání dětí je jednou z nejlépe placených brigád. Hlídání dětí je vhodné i jako brigáda pro studenty nebo brigáda na léto. Náš server Vám pomůže takovou brigádu najít.

Máte dvě možnosti:

  • vybrat si z poptávek rodičů, kteří shánějí hlídání pro svoje děti
  • zveřejnit nabídku hlídání dětí a nechat rodiče, ať se vám ozvou sami

Popis obou možností najdete v následujících odstavcích:

Jak najdu na serveru poptávku hlídání?

Vyhledání poptávky rodičů, kteří shánějí hlídání pro svoje děti, je možné těmito způsoby:

Pokud nenajdete žádnou vyhovující poptávku, můžete jedním kliknutím uložit parametry hledané poptávky na server jako nabídku.

Jak umístím na server nabídku hlídání?

1. Zaregistrujte se jako hlídač-soukromník. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás.

2. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

3. V horní liště klikněte na odkaz "Vložit nabídku" a stiskněte tlačítko "Vložit novou nabídku".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší nabídky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit". Tím je nabídka automaticky zveřejněna zdarma, a to na 2 dny.

5. Máte-li zájem o zveřejnění na delší dobu, zvolte si na následující stránce některou z možností zveřejnění nabídky a postupujte podle pokynů uvedených v odstavci "Jak zveřejnit Vaši nabídku".

Kompletní přehled funkcí pro hlídače-soukromníky naleznete na stránce Přehled a popis funkcí pro soukromníky.


Světluška - staňte se naším sponzorem!

NEJNOVĚJŠÍ POPTÁVKY HLÍDÁNÍ
okres Strakonice
Hlídačka - dlouhodobě - Vodňany
Dobrý den - hledám hlídačku, která se postará nepravidelně, nicméně dlouhodobě o naše 2 děti (Libuška 9 a Martin 6). Většinou nepravidelně - ne každý den - v pracovních dnech odpoledne (cca 14:00/15:00 až ... max. 19:00 - neboť potřebují nepřetržitý "dozor" i aktivity a nepravidelně dle vzájemné dohody i o víkendech (nicméně ne každý víkend). Preferovali bychom stálý dlouhodobý "pracovní" vztah s jednou hlídačkou, protože nám záleží i na vytvoření vztahu dětí k Vám. Bydlíme v rodinném domě - Křepicemi (3 km od Vodňan) a bylo by fajn, pokud by hlídačka byla u dětí u nás - ať již doma či venku. Myslím, že osobní schůzka by mohla vzájemná očekávání více ujasnit a to jak ve vztahu k dětem, tak i k úklidu.
24.06.2017 Bližší informace a kontakt...
okres Beroun
Doprovod na kroužek
Dobrý den. Pro našeho čtyřletého syna hledáme paní na dlouhodobou spolupráci při vyzvedávání ze školky a následném doprovázení na hokej. Jednalo by se o středu a čtvrtek od 14 do 16 hod -vyzvednutí syna v obci Trubská, převoz a doprovod na hokej (Beroun). Je proto třeba mít k dispozici vlastní automobil. Budu ráda, když se mi ozvete a napíšete, jaké jsou vaše možnosti. Na dotazy ráda zodpovím. Děkuji, Kindlová Martina
13.09.2017 Bližší informace a kontakt...
02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!