Půjčka od Air Bank: My vám odpustíme třeba 22 tisíc korun!

Hlídárna - nabídky a poptávky hlídání dětí

Hledáte nebo nabízíte hlídání dětí?

Pak jste tu správně! Server Hlídárna.cz nabízí zprostředkování nabídek a poptávek hlídání dětí, a to na profesionální úrovni: díky specializovaným funkcím zde naleznou rodiče pro svoje děti hlídání šité na míru. Soukromníci, agentury a školky nabízející hlídání dětí u nás mohou zveřejnit svoje nabídky hlídání včetně jejich podrobného popisu a kontaktních údajů. S jedinečnými funkcemi našeho serveru se můžete blíže seznámit na stránce O nás.

Zvolte prosím typ uživatele:

Rodič

Jsem rodič a potřebuji pohlídat mé děti

Sekce určená pro rodiče, kteří hledají hlídání pro svoje děti. Můžete vyhledávat v nabídkách hlídání dětí, uložit poptávku hlídání dětí a hodnotit hlídače. Blíže viz přehled a popis funkcí pro rodiče. Pozor: pokud jste rodič, ale chcete hlídat děti jiných rodičů, zvolte prosím typ "soukromník".

Soukromník

Jsem soukromník a nabízím hlídání dětí

Sekce určená pro jednotlivce (paní na hlídání, pečovatelky, chůvy), kteří nabízejí hlídání dětí v dny a hodiny zvolené rodičem. Můžete uložit nabídku hlídání dětí, vyhledávat v poptávkách hlídání dětí a reagovat na hodnocení Vašeho hlídání uložená rodiči. Blíže viz přehled a popis funkcí pro soukromníky.

Agentura

Jsme agentura a nabízíme hlídání dětí

Sekce určená pro firmy, které zprostředkovávají hlídání dětí v dny a hodiny zvolené rodičem. Můžete ukládat nabídky hlídání dětí, vyhledávat v poptávkách hlídání dětí a reagovat na hodnocení vašeho hlídání uložená rodiči. Blíže viz přehled a popis funkcí pro agentury.

Školka

Jsme školka a nabízíme hlídání dětí

Sekce určená pro školky, které nabízejí celodenní (pobytové) hlídání dětí. Můžete ukládat nabídky hlídání dětí, vyhledávat v poptávkách hlídání dětí a reagovat na hodnocení vašeho hlídání uložená rodiči. Blíže viz přehled a popis funkcí pro školky.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek / poptávek, hodnocení hlídačů / reakce na hodnocení). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.

Světluška - staňte se naším sponzorem!

DOPORUČENÉ NABÍDKY HLÍDÁNÍ
Chcete mít Vaši nabídku v tomto boxu?
Chcete Vaši nabídku zobrazovat ve výsledcích vyhledávání před nabídkami ostatních?

Zvýrazněte si Vaši nabídku!

02.05.2013
Nový způsob zveřejňování nabídek hlídání dětí
Abychom zajistili aktuálnost zveřejňovaných nabídek, je nyní možné zveřejňovat nabídky zdarma na 2 dny. Pro zveřejnění na delší období využijte některou z možností zveřejnění Vašich nabídek.
01.01.2011
Nové funkce pro hlídače!
Hlídači mají k dispozici nové funkce: kromě možnosti přidání fotografie (loga) k nabídce je to např. umístění nabídky na titulní stránce webu a na všech stránkách pro rodiče, možnost zasílání e-mailových notifikací o nových odpovídajících poptávkách nebo možnost zpřístupnění nabídky na vlastní adrese domena.hlidarna.cz. Nové funkce jsou dostupné pro zvýrazněné nabídky - více viz stránka Zvýraznění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

RYCHLE NAJÍT HLÍDÁNÍ

SLUŽBY

UŽIVATEL

INFORMACE


Půjčka od 30.000 Kč až do 600.000 Kč na cokoliv!